Tvorba webových stránek
Prezentujte svoji firmu v tom nejlepším světle

Vytvoříme vám web, díky kterému si vás zákazníci zamilují

Webová stránka je vizitkou podnikání a pro potencionální zákazníky často prvním kontaktem, který s vámi navážou. Vytváří tak první dojem o celé firmě. To, jak na ně váš web působí, je proto rozhodující. Web musí budit důvěru, obsahovat potřebné informace, ale především vyzývat k akci.

Úspěšné webové stránky jsou prací grafiků, programátorů, ale i marketérů. Nic z toho nám není cizí. S tvorbou webů máme bohaté zkušenosti, dlouhodobě se staráme o více než 400 webů.

Vytváření webových stránek není jen o rozvržení základní struktury webu a zvolení barev. Jde o to, pochopit konkrétní potřeby klienta a jeho zákazníků a maximálně jim web přizpůsobit. Vzhled, funkce i uživatelská přívětivost www stránek musí společně perfektně fungovat.

Ing. Libor Kronek, obchodní ředitel SHOPEA.CZ, s.r.o.

Potřebujete moderní webové stránky? Osobní či firemní web? Kontaktujte nás.

Tvoříme weby, které jsou:


Profesionálně graficky zpracované.

Moderní a responzivní.

Uživatelsky příjemné.

Podle vašich představ.

Jak probíhá tvorba webu?

I výroba webu má svá pravidla. Ať už jde o jednoduchý web, nebo webové stránky s netradičním designem a řadou pokročilých funkcí.

1. Analýza požadavků 2. Grafický návrh 3. Kódování 4. Plnění obsahu webu / nasazení redakčního systému 5. Kontrola a spuštění webu

Přivedeme na váš web návštěvníky

Aby webová stránka přinášela užitek, musí mít ty správné návštěvníky. Díky návštěvnosti získáte nové poptávky a objednávky. Tomu, aby vás lidé snadno našli a web byl ve vyhledávačích na přednostních pozicích, umíme pomoci.

Zvyšování návštěvnosti řešíme pomocí nejdůležitějších marketingových nástrojů:

Vytvoříme vám reprezentativní web, který potencionální zákazníci na internetu snadno najdou, navštíví a dozví se více o vašich službách a produktech.

Realizace – weby, které jsme vytvořili

Další ukázky naší práce

Naši klienti oceňují

  • Výsledky – Tvoříme profesionální webové stránky, které budou vaší skvělou vizitkou.
  • Rychlost – Dodržujeme předem dohodnuté termíny a vše řešíme obratem.
  • Skvělý poměr cena/výkon – Péče o weby je pro nás nejen práce, ale i radost. Chceme, aby naše služba byla efektivní a cenově dostupná.
  • Mluvíme lidskou řečí – Vše důležité vysvětlíme jasně a srozumitelně.
  • Víme, že čas jsou peníze - Osobní kontakt má spoustu výhod, ale vše společně zvládneme vyřešit i telefonicky či online.

KONTAKTUJTE NÁS
a společně vytvoříme reprezentativní web pro vaši firmu

Odesláním zprávy souhlasíte se zpracováním osobních údajů
Notino, s.r.o. - dříve Parfums.cz TRASKO, a.s. Statutární město Brno ADOSA a.s. Strojírny Prostějov, a.s. AD Group -	Arch.Design, s.r.o.