Facebook
Využijte největší sociální síť ve svůj prospěch

Chcete využít největší sociální síť ke svému zviditelnění?

Efektivně nastavenými kampaněmi zviditelníme vaše služby či nabízené zboží, zvýšíme počet fanoušků nebo přivedeme z Facebooku návštěvníky přímo na váš web.
Na sociální sítě chodí denně miliony lidí a tráví tam hodně času. Facebook je tak skvělou příležitostí k tomu, dát o sobě ostatním vědět.Na Facebook lidé stráví velké množství času

Vidí vaši zajímavou reklamu či příspěvky

Navštíví váš Facebook profil či přímo web a stanou se zákazníky

Výhody Facebook stránky

  • Umožní vám budovat povědomí o firmě.
  • Způsob oslovení velkého množství lidí pomocí Facebook kampaní.
  • Velmi přesné cílení kampaní díky množství dat, které Facebook zpracovává.
  • Rychlý a snadný způsob komunikace s fanoušky i zákazníky.
  • Získávání referencí od zákazníků.

Pomůžeme vám se založením i správou

Vytvoříme vám firemní stránku, díky které budete v neustálém kontaktu se svými fanoušky i zákazníky a prostřednictvím inzerce oslovíme nové okruhy uživatelů.

Na stránku vložíme základní informace o vaší firmě, můžeme pravidelně přidávat příspěvky (prodejní i neprodejní), sledovat okruh uživatelů a průběžně tak budeme zvyšovat nejen počet fanoušků, ale i zájem o vaše zboží/služby. Převezmeme i stávající stránky a zlepšíme jejich výsledky.

Nastavíme reklamní kampaně

Prostřednictvím Facebook kampaní můžeme budovat povědomí o značce, oslovit potencionální zákazníky nebo zvýšit počet konverzí. Kampaně lze velmi přesně cílit dle mnoho parametrů (demografické cílení, pohlaví, věk, zájmy uživatelů a konkrétní klíčová slova). Reklamy na Facebooku fungují na principu „platby za proklik“ (PPC kampaně). Reklama se může zobrazovat mezi příspěvky, v části pro placenou reklamu, ale i v Messengeru. Možnosti jsou opravdu široké.

Hromadný přenos dat z nebo na Facebook?

Vaši webovou stránku a Facebook můžeme propojit tak, aby docházelo k automatickému přenosu dat. Využíváme rozhraní Facebook API a díky tomu je možné velmi rychle a snadno stahovat či přenášet data (zpracovávat veškeré příspěvky, komentáře i lajky, publikovat příspěvky atd.).

Propojení je oboustranné, jak z webu na Facebook, tak i obráceně.

Naši klienti oceňují

  • Výsledky – Vytváříme efektivní Facebook kampaně.
  • Rychlost – Dodržujeme předem dohodnuté termíny a vše řešíme obratem.
  • Pečujeme o web od A do Z - Kromě online marketingu také tvoříme webové stránky a e-shopy.
  • Mluvíme lidskou řečí – Vše důležité vysvětlíme jasně a srozumitelně.
  • Víme, že čas jsou peníze - Osobní kontakt má spoustu výhod, ale vše společně zvládneme vyřešit i telefonicky či online.

KONTAKTUJTE NÁS
a společně vybereme vhodnou službu pro vaše podnikání

Odesláním zprávy souhlasíte se zpracováním osobních údajů
Notino, s.r.o. - dříve Parfums.cz TRASKO, a.s. Statutární město Brno ADOSA a.s. Strojírny Prostějov, a.s. AD Group -	Arch.Design, s.r.o.