Hodnocení od našich klientů

UNISTO,v.o.s.

23. 8. 2018

Touto cestou bychom rádi poděkovali firmě SHOPEA.CZ za profesionalitu a ochotu při tvorbě webových stránek.Výsledek jejich práce je velmi pěkný a dle našich představ. Doporučujeme.

Michaela Šopík Macková

1. 8. 2018

U společnosti Shopea, za kterou jednal pan Libor Kronek jsem byla maximálně spokojena. Objednali jsme u této firmy naše webové stránky a nejen, že jsem já byla spokojena, což je už co říci, ale zejména klienti jsou z těchto stránek nadšeni. Uhradili jsme zálohovou platbu a až po dokončení všech potřebných úkonů jsme uhradili zbytek. Firma je perfektní nejen svým osobitým přístupem, ale i rychlostí, se kterou reaguje na potřeby klienta. Měli jsme naše webové stránky 18 let ve správě jiné společnosti a služby se absolutně nedají srovnat. Nyní jsme u této společnosti objednali na jeden náš projekt další webové stránky. Bohužel projekt jak to tak bývá byl na dobu určitou pozastaven a nikdo nevolal, nenaháněl mně, že chce do-fakturovat, jak by určitě u jiných firem proběhlo. Jsem absolutně nadšená a mohu Vám tuto společnost jen a jen doporučit!!!!! M.Šopíková - jednatel společnosti CREDO REAL s.r.o.

Gaby

18. 7. 2018

Spolupráce s panem Kronkem nejen naplnila, ale i předčila naše očekávání. Jeho trpělivost a vstřícné jednání zajistily příjemnou tvůrčí pohodu, profesionalita a zkušenosti pak vedly ke zrodu webových stránek, které jsou nám šité na míru, a které nás těší. Jsme rádi, že jsme při hledání webmastera narazili na někoho, kdo je nejen zdatným profesionálem, ale i zajímavou osobností. Z výsledku mám velkou radost a spolupráci s Liborem s naprostou jistotou doporučuji – je to profík, který to umí!

Rostislav Hájek RH TRANSPORT s.r.o.

10. 5. 2018

S firmou SHOPEA.CZ se mi spolupracovalo velice dobře. Chválím vstřícné jednání, rychlé řešení připomínek k tvorbě webových stránek a celkově vytvoření a spuštění webových stránek, které proběhlo velice rychle. Děkujeme a těšíme se na další spolupráci.

Webové stránky klienta

OMNI cafe & fit studio

9. 5. 2018

Firmu SHOPEA.CZ můžeme vřele doporučit. Vyšli nám vstříc ve všem co jsme po nich požadovali, byli velice ochotní, trpěliví a profesionální. Děkujeme za velice precizní práci na naších webových stránkách. S výsledkem jsme nesmírně spokojeni a těšíme se na další spolupráci.

Webové stránky klienta

Marie Magerová

28. 2. 2018

S prací firmy SHOPEA.CZ jsme byli spokojeni. Firma nám vyšla vstříc i cenově, jako neziskovému sektoru, kterým školství je. Tvorbou stránek s námi prošla SHOPEA.CZ velmi trpělivě a vycházela vstříc našim, někdy ne úplně ujasněným, požadavkům. Takže děkujeme za profesionální, kvalitní a trpělivou spolupráci.

Webové stránky klienta

Magistrát města Brna - Odbor životního prostředí

19. 1. 2018

Po celou dobu realizace zakázky byla se společností SHOPEA.CZ, s.r.o. velmi dobrá spolupráce. Díky pohotové e-mailové komunikaci byly naše požadavky řešeny obratem a nedocházelo tak ke zbytečným časovým prodlevám.

Vzhledem k náročným požadavkům na přenos dat došlo sice k nepatrnému zdržení s dokončením díla, ale ve výsledku nám společnost SHOPEA.CZ, s.r.o. předala kvalitně zpracované a přehledné webové stránky, přizpůsobené specifickým požadavkům referátu ochrany ovzduší. To vše navíc za velmi přijatelnou cenu. Při správě webových stránek budeme se společností SHOPEA CZ, s.r.o. nadále rádi spolupracovat.

Bc. Radek Kronovet
vedoucí referátu ochrany ovzduší
Magistrát města Brna
Odbor životního prostředí

Webové stránky klienta

Karolina Jarošová

19. 1. 2018

Moc děkuji za skvělé a rychlé jednání, vše je naprosto v pořádku. Jednala jsem s velkým sympatákem panem Liborem Kronkem a můžu jen doporučit :)

Zuzana Fiedlerová

19. 12. 2017

Rádi bychom poděkovali panu Ing. Kronkovi a jeho kolegům za vytvoření webové prezentace naší společnosti. Prezentace je přesně dle našich představ a pan Kronek a jeho tým s námi spolupracovali velice profesionálně, rychle, efektivně a spolehlivě. Můžeme vřele doporučit. Těšíme se na další spolupráci s nimi.

Webové stránky klienta

Jana Vaňková

10. 10. 2017

Ráda bych poděkovala firmě SHOPEA.CZ za skvěle odvedenou práci na projektu DietSystem App, s.r.o. Naprosto přesně se mi trefili do vkusu. Děkuji také za vstřícnou komunikaci a kreativitu při tvoření jak loga, one page či prvků v samotném systému. Děkuji a mile ráda doporučuji! Jana Vaňková, DiS. jednatelka projektu DietSystem App, s.r.o.

Webové stránky klienta

GIOMETAL s.r.o.

3. 8. 2017

V úvodu bych Vás a váš tým rád pochválil. V poslední době máme dost poptávek v návaznosti na nový web. Dost zákazníků se odkazuje, že si nás našli na netu atd… Momentálně je vidět, že web funguje a je pro nás přínosem.

Webové stránky klienta

Strojírny Prostějov a.s.

16. 5. 2017

Děkujeme za spolupráci s panem Liborem Kronkem, který zastupuje tým SHOPEA.CZ. Při tvorbě a úpravách webu pracoval rychle, ochotně a navíc vše skvěle a jednoduše vysvětlil. Dále bychom chtěli zmínit, že SHOPEA.CZ má na stránkách youtube.com, přehledná videa, která jednoduše a stručně navedou administrátora, jak spravovat webové stránky. Vřele doporučujeme.

Webové stránky klienta

TRASKO, a.s.

13. 4. 2017

Týmu SHOPEA.CZ zastoupenému p. Liborem Kronkem děkujeme za příjemnou spolupráci, ochotu a rychlost odezvy při tvorbě podstránky našeho webu i při jeho dalším ladění. Výsledek je skvělý.

Webové stránky klienta

WELLCO Brno s.r.o.

29. 8. 2016

Tímto bych rád poděkoval firmě SHOPEA.CZ, zejména za profesionální přístup, rychlé jednání a trpělivost, se kterou přijímali naše požadavky. Vřele doporučuji!! Šmahel Jan, WELLCO Brno, s.r.o.

Webové stránky klienta

Avrioinvest

23. 8. 2016

Perfektní spolupráce, zcela profesionální přístup, maximální flexibilita a přívětivost. Nic nebyl problém, se vším nám firma Shopea vyšla vstříc, máme v plánu spolupracovat určitě i nadále. Určitě všem doporučujeme :-)!

Webové stránky klienta

Restaurace Siam Thai

11. 7. 2016

Firmu Shopea mohu rozhodně doporučit, vytvářeli pro nás webové stránky, a výsledek je skvělý! Stránky vypadají krásně. Navíc rychle reagovali a byli pružní ke všem našim možným i nemožným požadavkům.

Webové stránky klienta

Tomáš Dvořáček

28. 2. 2016

Naprostá spokojenost se vstřícným, flexibilním a kreativním přístupem. Stránky byly zpracovány rychle, profesionálně a za slušnou cenu. Mohu vřele doporučit.

Webové stránky klienta

Vladimíra Melounová (MELOUNOVÁ, s.r.o.)

24. 7. 2015

Spolupráce s shopea.cz odstartovala pouze službou zajišťující zvýšení návštěvnosti. Tento požadavek byl skutečně dodržen a projevil se zvýšením poptávek po našich službách. Později jsme si nechali vytvořit nové internetové stránky, které se přizpůsobují mobilním zařízením a splňují tak aktuální trendy. S firmou SHOPEA.CZ stále spolupracujeme. Oceňujeme jejich přístup i kvalitu práce. Vladimíra Melounová, UdrzbaZeleneBrno.cz.

Webové stránky klienta

Ondřej Dufek (ADOSA a.s.)

15. 7. 2015

Shopea.cz odvedla perfektní práci při realizaci nových stránek naší firmy. Oceňuji především rychlé, vstřícné a operativní jednání. Jakékoliv požadavky na funkčnost stránek byly akceptovány vyřízeny v krátké době.

Webové stránky klienta

Potřebujete web, e-shop či marketing? Napište nám

Odesláním zprávy souhlasíte se zpracováním osobních údajů